We kijken uit naar uw reactie!

CONTACT HEAD OFFICE

Biotop Landschaftsgestaltung GmbH
Hauptstrasse 285, 3400 Weidling
Oostenrijk

Telefoon: +43 2243 304 06

E-mail: office@biotop-pools.com

Onze openingstijden

Maandag t/m donderdag
08:00 – 16:00 uur
Vrijdag
08:00 – 15:00 uur

DIRECTIE

Christina Ostermayer-Petrich
Eigenaar

Mag. Jasmin Nöbl
Directeur
j.noebl@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 13

DI Marion Hanek
Directeur Tuin-Landschapsbouw
m.hanek@teichundpool-gmbh.at
+43 2243 304 06 24

TECHNIEK & PRODUCTIE

jakob

Dr. Jakob Schelker
Hoofd techniek, O&O
j.schelker@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 17

Cornelia Bauer, MSc
Techniek, O&O, hoofd laboratorium
c.bauer@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 16

DI Katinka Hurch
Techniek, O&O
k.hurch@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 26

Ing. Paul Kronberger
Techniek, O&O
p.kronberger@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 35

Ing. Christian Steinbichler
Hoofd productie, inkoop
c.steinbichler@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 30

Ing. Jury Tagunoff
Plaatsvervangend hoofd productie, techniek, O&O
j.tagunoff@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 34

Export

PARTNERONDERSTEUNING & EVENTS

bernd

Bernd Philipp
Partnerondersteuning buitendienst D+A+CH
b.philipp@biotop-pools.com
+43 650 240 12 13

dick

Dick van Gessel
Partnerondersteuning buitendienst BE+NL
info@biotop-benelux.com
+31 488 44 04 37

Susanne Müllersen
Partner recruitment, evenementen
s.muellersen@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 27

Marketing

Mario Micheler, BA
Hoofd marketing
m.micheler@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 20

Therry Weidinger
Grafiek, design
t.weidinger@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 25

FINANCIËN & PERSONEEL

Sascha Syslo, BSc
Boekhouding, controlling
s.syslo@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 12

Dragana Lajic
Boekhouding, personeel
d.lajic@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 23

Office

nini

Nini Quester
Officemanagement
office@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 10

Productie & Logistiek

dejan

Dejan Todorovic

Alex

Alexander Molacek

Norooz Rostami

Norooz Rostami

Michael Vorabeger

Michael Voraberger

Patrick

Patrick Judex

Gholam

Gholam Tajik

Pawel

Pawel Otawa

hans

Johann Christely

Florian

Florian Pascher

Otto

Otto Diviak


Bestel catalogus



Bekijk video's