We kijken uit naar uw reactie!

CONTACT HEAD OFFICE

Biotop Landschaftsgestaltung GmbH
Hauptstrasse 285, 3400 Weidling
Oostenrijk

Telefoon: +43 2243 304 06

E-mail: office@biotop-pools.com

Onze openingstijden

Maandag t/m donderdag
08:00 – 16:00 uur
Vrijdag
08:00 – 15:00 uur

DIRECTIE

Christina Ostermayer-Petrich
Eigenaar

Mag. Jasmin Nöbl
Bedrijfsleiding Commercieel 
j.noebl@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 13

DI Marion Hanek
Bedrijfsleiding Tuin-Landschapsbouw
m.hanek@teichundpool-gmbh.at
+43 2243 304 06 24

TECHNIEK SUPPORT & PRODUCTIE

Ing. Christian Steinbichler
Hoofd productie, inkoop, techniek
c.steinbichler@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 30

Ing. Jury Tagunoff
Plaatsvervangend hoofd productie, techniek support, O&O
j.tagunoff@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 34

DI Katinka Hurch
Techniek support, O&O
k.hurch@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 26

Cornelia Bauer, MSc
Techniek support, O&O, hoofd laboratorium
c.bauer@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 17

Clara Fischer, BSc
Laboratorium
labor@biotop-pools.com

Moritz Demel, BSc
Techniek support, O&O

educatief verlof 

 

DI Manfred Halsegger
Techniek support, O&O

educatief verlof 

Export

PARTNERONDERSTEUNING & EVENTS

Susanne Müllersen
Partner recruitment, evenementen
s.muellersen@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 27

Marketing

Mario Micheler, BA
Hoofd marketing
m.micheler@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 20

Therry Weidinger
Grafiek, design
t.weidinger@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 25

FINANCIËN & PERSONEEL

Sascha Syslo, BSc
Boekhouding, controlling
s.syslo@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 12

Dragana Lajic
Boekhouding, personeel
d.lajic@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 23

Ruben Bunka
Assistentie van de bedrijfsleiding, personeel
r.bunka@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 18

Office

Nini Quester
Officemanagement
office@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 10

Productie

werkplaats team

Patrick, Christian, Michael, Dejan, Alex, Thomas, Hans, Manfred, Marcos, Norooz, Edin
Team van de werkplaats


Bestel catalogus



Bekijk video's