We kijken uit naar uw reactie!

CONTACT HEAD OFFICE

Biotop Landschaftsgestaltung GmbH
Hauptstrasse 285, 3400 Weidling
Oostenrijk
 

Telefoon: +43 2243 304 06

Fax: +43 7205 703 40
E-mail: office@biotop-pools.com

Onze openingstijden

maandag tot vrijdag
08:00–16:00 uur

Yuw contactpersoon bij de Biotop Office Oostenrijk

Mag. Jasmin Nöbl
Financieel directeur

j.noebl@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 13

Ing. Christian Steinbichler
Inkoop en chef werkplaats

c.steinbichler@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 30

Moritz Demel, B.Sc.
Technologie en R&D

m.demel@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 17

DI Manfred Halsegger
Technologie en R&D

m.halsegger@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 16

export part time

Christine Zierhofer
Export

export@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 11

Katharina Klaushofer
Laboratorium

 

Therry Weidinger
Graphic Design

t.weidinger@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 25

events

Susanne Müllersen
B2B, Partneracquisitie & Evenementen

s.muellersen@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 27

Brigitte Pichler
Boekhouding

b.pichler@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 12

Dragana Lajic
Boekhouding & Personeelszaken

d.lajic@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 23

Nini Quester
Office Management

office@biotop-pools.com
+43 2243 304 06 10

 

werkplaats team

Patrick, Christian, Michael, Dejan, Alex, Thomas, Hans, Manfred, Marcos
Werkplaats


Bestel catalogus



Bekijk video's